MOTOsystem

Autorski system Alpha Leonis MOTOsystem jest  aplikacją przeznaczoną dla przemysłu motoryzacyjnego pomagającą w skutecznej sprzedaży samochodów przez Internet oraz promocji marki poprzez sieć stron internetowych i e-usług.

System posiada szereg zaawansowanych funkcji, wyróżnia go:
Zintegrowany panel zarządzania z poziomami dostępu do danych – kluczowe dane statystyczne mogą być widoczne w jednym miejscu, możliwość ustalenia i monitorowania KPI dealerów;
Integracja z wiodącymi usługami na rynku takimi jak:

  • Sales Manago (automatyzacja marketingu);
  • Druk Firmowy (materiały drukowane);
  • Akol.pl (integracja z serwisami ogłoszeniowymi);

Modułowa budowa oraz komunikacja API/XML pozwalające na połączenie z istniejącymi systemami marki;
Baza ofert pojazdów z generatorem PDF oraz możliwością modułowej rozbudowy;
Łatwy w obsłudze CMS – edytor treści na stronach internetowych oraz wirtualny dysk z możliwością udostępniania danych marketingowych dealerom;
Rejestracja na jazdy testowe i wizyty serwisowe;
Wirtualne wizyty VR;
Centralizacja zarządzania siecią dealerów, danymi, poziomami dostępu, ujednolicenie Corporate Identity dealerów.

Alpha Leonis MOTOsystem jest solidnym fundamentem służącym budowie i obsłudze sieci stron dealerów motoryzacyjnych, skutecznej promocji za pomocą „landing pages” oraz poprawieniu kontroli i nadzoru nad licznymi rozwiązaniami internetowymi. Modułowa budowa pozwala na zbudowanie zaplecza umożliwiającego osiągnięcie najbardziej wymagających celów biznesowych.

System budowany jest przez zespół doświadczonych deweloperów z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

 

Kontakt
np. ty@example.pl
Opcjonalnie
Opcjonalnie
Sending